| eusunt7 a întrebat:

Sunt salariile la kfc mai mari ca la McDonald's? Ca asa am auzit!

Răspuns Câştigător
| Couragebv a răspuns:

Vorbim de minim pe economie, si sa platesti mancarea din salariu tau daca vrei sa mamanci la oricare din ele, nu zic ca e un job oribil, dar chiar se poate mai bine

4 răspunsuri:
| Vasiagp a răspuns:

Da este adevărat...Dar sa nu crezi ca exagerează cu mulți bani în plus?

| Sn4k3 a răspuns:

Https://www.undelucram.ro/......salariu-73
https://www.undelucram.ro/......nterviu-74
Depinde ca ce te angajezi, din cate am vazut cam de la 1400-1500 lei pornesc amandoua.

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Idem.

| TheMadKing a răspuns:

Unul dintre cele mai oribile locuri de munca mai bine te bagi pe santier te risti cauta videoclipuri deste KFC si vei vedea pana si mancarea in timp ce o prepari fara sa o mananci dauneaza