| Kittynik a întrebat:

Sunt studenta la finante-banci, credeti ca as putea scrie cateva articole pentru un ziar de domeniu fara a termina jurnalismul?

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Daca scrii foarte bien ai sanse, incearca sa scrii in ziarele/revistele studentesti petru inceput, oricum la inceput e munca voluntara, nu iti va da nimeni bani pentru articole.

2 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Chiar vrei sa stai la coada aia cu drepturi de autor?
fate jurnalist, pe langa infernu ala, mai platesti si 90 ron / luna laughing

| malymar a răspuns:

Lucrez la un blog pe o nisa bancara. Poti sa publici pe el si iti trec si numele. http://brokerdecredit.blogspot.com.