| HaXo24 a întrebat:

Te rooooooog ajuta-ma am o problema cu winrar l-am luat pe 64 bits si tot imi apare canot execute... cand vreau sa dezarhivez fisiere ex.metin2 hammer

Răspuns Câştigător
| emyseby a răspuns:

Ce windows ai? Ce versiune ai x86 sau x64? Si daca vrei sa iti vezi ce windows ai dai click Start si Dai click dreapta la Computer aici : http://www.rarlab.com/download.htm ai si versiune in romana si vezi acolo! Sper ca ti-am fost de ajutor! :) :D

6 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Pai poate iti trebuie pe 32 bit sau arhiva nu e buna e corupta

| cristytimis a răspuns:

Dezintaleaza-l si intaleazati 7 zip manager... este foarte bun si il obti full e cam ca winraru`... succes. Sper cami dai fundita sad

neluL
| neluL a răspuns:

Pai ce windows ai? Pe 32 bit sau 64 bit?

| Eღilia62 a răspuns:

Atunci descarci winrar-ul pentru 32 bit http://www.win-rar.com/download.html

| calinut1 a răspuns:

Tu ai windows-ul pe 32 biti ia-l cel de 32 biti

| HaXo24 explică:

Il am pe 64 si si x86