| MRT2021 a întrebat:

Tinand cont de situatia actuala, ai vrea sa iti schimbi jobul? Daca DA, de ce?

Răspuns Câştigător
| Amimanera a răspuns:

L-am schimbat deja de mai mult timp.Ideea a fost de la inceput sa depind cat mai putin de sistem.

2 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Nu neapatat sa il schimb dar vreau sa pot sa ma concentrez pe cercetare full time in viitorul apropiat -asta daca reusim sa obtinem finantare. Avem un project de cercetare si voiam sa ne apucam de munca in 2019 dar a lovit pandemia si am ramas pe loc.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu as schimba jobul.
Castig foarte bine, muncind de acasa, controland online oamenii. Chiar nu as vrea sa schimb nimic!