| Alexandru_Razvan_1994_6Y5D a întrebat:

Tot vad in ultimul timp pe facebook anunturi legate de locuri de munca part-time pe post de operator pc pentru promovare/anumite reclame etc. este cineva care detine detalii despre aceste anunturi? ma intereseaza daca sunt tepe sau chiar se plateste pentru asta

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Poti face bani real jucand Planet Calypso.

| darkangel90 a răspuns:

Si eu vad aceste lucruri pe faceboom, dar nu sunt sigure sunt tepe, sunt doar niste reclame sponsorizate

| Postolache_Danyel_1990 a răspuns:

Salut, vreau să-ţi arăt o sursă de bani accesibilă oricui. Nu este vorba de îmbogatire peste noapte şi să nu te astepti să câştigi mulţi bani din primele zile, însa în timp, cu paşi mai mici sau mai mari ajungi la câştiguri frumuşele făcând ceva simplu: să te joci. Este un joc, un simulator economic, politic, social şi militar iar banii virtuali adunaţi de tine îi poti converti în bani reali. Fiecare jucător are strategia lui în aceasta comunitate iar prin acţiune şi perseverenţă fiecare ajunge mai repede sau mai târziu să-şi îndeplineasca obiectivele. În prezent sunt deja peste 7.000 de jucători din România. (...) Înscrii persoane în joc şi primeşti bani şi pentru activitatea lor, îţi poti face firmă care să producă ceva, poţi să oferi locuri de muncă şi, încet, încet, aduni bani. Când ai adunat minim 20 de euro, îi poti scoate
http://www.marketglory.com/strategygame/danyel_lidia