| TudorCautaJob a întrebat:

TPU am 11 ani, este vara unde m-as putea angaja? adica sa fac niste bani? orice...

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca esti cam mic pentru asta; crede-ma, o sa alergi toata viata sa faci bani, macar acum, cat esti copil bucura-te de starea in care esti.

| Schweitzer a răspuns:

Buna!
Cea mai noua metoda care va fi lansata in curand in Romania este VivaSms. Esti platit ca sa primesti sms-uri.
Mai multe detalii aici: http://www.vivasms.ro/h/5906eed7b6
Bafta!

| SweetAl3x a răspuns:

Nu stiu la varsta asta daca te angajeaza cineva... Cel putin legal, cu acte in regula este exclus. Incearca la restaurante, terase, sa faci curatenie, ceva de genul...