| anonim_4396 a întrebat:

TPU am o intrebare, stiti agentia accea Atlassib prin care poti trimite colete in alte tarii? as vrea sa stiu daca se pot pune si banii in colet

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

In colet nu este recomandat, pentru cnu poti avea garantia ca iti vor ajunge la destinatie dar ii poti trimite un mandat postal si asa iti vor ajunge sigur stiu ca la 100 euro platesti cred ca 5 euro.

4 răspunsuri:
| praf a răspuns:

Bani se pot pune in colet dar trebuie sa ii ascunzi si trebuie sa stii din momentul in care ii pui in colet ca ii trimiti pe riscul tau

| valentingb a răspuns:

Nu e indicat pentru ca:
1.nu poti fi sigur ca mai ajunge
2.nu poti fi sigur cine cauta ce
3.nu poate trece soferul cu prea multi bani la bord ca il ia politia
western union-transfer de bani international

| daisy22 a răspuns:

Eu cred ca poti pune si ceva bani acolo ca doar nu o sa caute nimeni prin colet, insa te sfatuiesc sa nu pui prea multi ca nu se stie ce se poate intampla cu coletul!

| Andra_2544 a răspuns:

Da se pot trimite