| madDu_4454 a întrebat:

TPU.crying sunt disperata! sigh vreau un sfat. va rog!
sunt cu un baiat.sigh sh m`am certat cu el.sh i'am dat o plama :-s sh acum nu prea my vb cum vb inainte... c sa fac?! regret dn tot sufletu` ca m-am purtat asa e el.eram prea indiferenta! va rog ajutati-ma c i'as putea sp? funda!

Răspuns Câştigător
| Flaviius87 a răspuns:

Cred ca nu ar fi rău să îi spui exact ce ne-ai spus nouă aici! - " regret dn tot sufletu` ca m-am purtat asa cu tine, te rog să mă ierți, nu mi-am dat seama ce fac"! daca nu poti sa ii zici face to face atunci scrie un sms!

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mriuls a răspuns:

Spune-i ce simti. adica spune-i ca iti pare rau pentru ce ai facut si spune-i daca ar putea sa te ierte [funda? big grin

| cocacolalightdeprune a răspuns:

Nu aduce aminte de asta, arata`i cum esti tu acum. poarta`te frumos cu el, vbeste`i frumos arata`i ca este important pentru tine, da`i semntimentul de siguranta c anul ai mai face asa ceva, fa`l sa se simta bine langa tine, fericit.

| tedi_9731 a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau. functioneaza big grin

| Miranda29 a răspuns:

Pai ia-i putea spune ca iti pare foarte rau de ce ai facut si ca vrei din nou sa fiti prieteni...

| EmonicaLaura a răspuns:

Hey!
Zii si tu ca iti pare rau, si ca erai stresata sau ceva de genul. Daca tine la tine te va ierta:X.Demonstreaza intr-un fel ca regreti ce ai facut, incearca orice, demonstreaza i cat de mult regreti.
Bafta!

| AnnA_9539 a răspuns:

Buna spune-i ca regreti din tot sufletul.si ca promiti ca nu se mai repeta, dar P.S sa stii ca daca te iubeste cu adevarat teiarta de tot ce ii faci si mai spune-i sa ierte deoarece si D-zeu iarta. poate asa il impresionezi.si spune-i ca( na daca a facut ceva) spune-i ca te-a luat prin surpirndere. cere-i iertare.:* fundita?:X?

| ficus_7457 a răspuns:

Bea gu mine

| bambi12313 a răspuns:

In primul rand gandeste-te la motivul pentru care ai fost in stare sa-i dai o palma pentru ca eu nu sunt de parere ca ai facut-o pentru ca ti-a spus un Te iubesc sau pentru ca ti-a dat un sarut sau o floare sau pentru ca ti-a spus ca esti frumoasa. Gandeste-te ca poate chiar merita acea palma si daca nu o merica spune-i cat de mult inseamna el pentru tine si spune-i ca regreti si dovedeste-i ca regreti. Si spui ca erai indiferenta gadeste-te si la chestia asta de ce erai indiferenta? Nu mai plange si numai fi suparata doar dovedeste-i cat de rau iti pare. Pune mana pe telefon pentru incepul si suna-l si spune-i ca-l iubesti :-). Si data viitoare gandeste-te de doua ori sau de trei ori inainte sa faci ceva dupa care sa regreti

| Mariaaa6081 a răspuns:

Buna madDu.Am trecut si eu pritr`o situatie similara. Incearca sa il bagi in seama.Da`i sms-rui, pe mess, suna`l.Vezi tu. Dar cel mai bine ar fi atunci cand in vezi face to face sa iti ceri scuze. Asa poate se va lasa impresionat si te va ierta. Spune`i ca a fost o mare greseala sa faci asta, ca il iubesti si ca nu o sa mai faci la fel. Succes! happy

| Yourtruelove a răspuns:

Pai trebuie sa il iei pe el seprat,unde sa fiti numai voi doi. Si sa ii spui ca iti pare sincer rau pentru ce ai facut,ca erai foarte suparata, desi nu este o scuza, ca nu ai sa mai faci asta niciodata, si ca vrei sa treceti peste asta daca poate sa te ierte si ca vrei sa fie ca la inceput. Cam asta e tot ce poti sa faci.Depinde de el daca te iarta sau nu,dar sunt sigura ca te va ierta intr-un sfarsit. In plus, tu nu trebuia sa-l lovesti, oricat de suparata ai fii. Succes, sper ca ti-am fost de ajutor >:d< love struck :*

| PetreConstanta a răspuns:

Cere-i iertare