| anonim_4396 a întrebat:

Tu cati bani primesti zilnic de la parinti?(nu ma intereseaza personal)

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand depindeam de banii lor imi dadeau cand aveam nevoie nu zilnic si bineinteles ma intrebau pentru ce "prostii" am nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anonime? dar cat aduci TU? acasa? fiindca iti spun un secret; daca trei insi aduc in casa, cu carul, si unul singur imprastie cat varful acului, familia aia e falimentara.

| Crisss22 a răspuns:

Destui. Dar nu inteleg pentru ce te intereseaza asta, adica te ajuta la ceva ca stii tu cati bani primim?

| rotariurazvan a răspuns (pentru Crisss22):

Nu ma ajuta cu nimic dar nu mi se pare corect ca uni oameni(copii) sa naiba ce manca si unui oameni(copii) sa aiba si cate 20-30 de lei pe zi bani de buzunar.

| vipera12 a răspuns (pentru rotariurazvan):

Ti se pare ca mancam 6 sanwichuri si 6 placinte cu 2 cola la 2.5 l ca sa ne dea 20-30 de lei?
Gandeste-te doar

| AnnaLuisa a răspuns:

Eu nu primesc bani, imi iau pachet de acasa un sandwici si atat.

| Caba_Mihai_1998 a răspuns:

Cred 2-3 lei

| clauditzu a răspuns:

Nu mai sta pe banii parintilor, daca ai peste 16 ani misca`te la munca pe timp de vara in loc sa freci duda acasa happy

| tony19 a răspuns:

Nu ii primesc zilnic darmai primesc din cand in cand. Stiu ca pare cam putin insa eu ii strang si asa ajung cu multi bani. Oricum, nu imi invinuesc parintii. Ei strang bani pentru o vila.