| Iulian3038 a întrebat:

Un pont/sfat pentru a face bani intr-o sala de pariuri si jocuri slot? Lucrez ca operator si nu prea fac tips, daca stiti ceva dau fundă. Fara mistocareli sau '' da te bine pe langa om'x

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Cei care lucreaza la o firma de pariuri, NU AU VOIE sa parieze la firma respectiva, asta e o lege UNIVERSALA

| Yuoia a răspuns:

Lucrezi acolo si nu stii ca la acele aparate nu se castiga? Ia-ti un loc de munca mai obositor dar mai bine platit.

| Hope1992 a răspuns:

Vrei sa joci la aparate? Stii ca un aparat este programat sa iasa in castig si din cand in cand sa dea un castig mare ca sa mai prinda in plasa cativa oameni.Lucrand ca operator cred ca ai mai multa experienta fiind acolo,"in focul actiunii". Poti sa incerci sa iti mai iei un job sau sa te pregatesti pentru o meserie mai banoasa intre timp si apoi sa iti dai demisia de aici.