| elenaps a întrebat:

Unde m-as putea angaja vara asta? mentionez ca sunt minor si ca e exlusa varianta cu litoralul. thanks

3 răspunsuri:
| Alex_2741 a răspuns:

Sall happy pai simplu daca nu ai relatii happy nu te poti angaja. Tocmai ca esti minor si de aia. Iti trebuie cazier scos si alte chestii pentru asta trebuie sa ai 18 ani happy.

| Username6 a răspuns:

Saluthappy sunt o multime de locuri in care te poti angaja.cum zicea cineva de mai sus, te poti angaja la o terasa pe timpul verii sau daca le ai cu radioul iti poti depune ceva-ul la un post de radio local si daca esti ales te angajaza acolo.eu am un prieten care s-a angajat la un post de radio si primeste 800 de RON:-X pe luna.acum nah, intereseaza-te si tu sa vezi pe unde ai putea sa te angajezi.eu iti doresc succeshappy

| bb_5971 a răspuns:

Pe o terasa ca si chelner la tine in orasbig grin trebuie sa ai peste 16 ani si te poti angajabig grin
succes>big grin