| Andrei200202 a întrebat:

Unde pot sa ma împrumut de 2000 lei daca am doar o luna vechime in actualul loc de munca si in total as avea 6 luni de munca?

14 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ce? Daca nu e ceva urgent mai bine cumperi cu bani jos dupa economii.

| Frank51 a răspuns:

La IFNuri, eu m-am imprumutat cu dobândă zero, adică am restituit fix aceeași sumă.

| Andrei200202 explică (pentru Frank51):

Serios, am vazut ca sunt dobanzile duble

| Frank51 a răspuns (pentru Andrei200202):

Cauți oferte, eu am prins dobândă zero ca și primul imprumut, la creditprime, poate mai au această campanie. Dar dobândă zero este doar pentru prima lună, dacă ai nevoie pentru mai mult nu recomand.

| Yuoia a răspuns (pentru Frank51):

Minti!

| Dismally a răspuns (pentru Frank51):

Si la comisioane te-ai uitat? laughing Ca asta este manevra acum, iti ofera o dobanda foarte avantajoasa dar niste comisioane uriase si n-ai facut nimic.

| Lukasssz a răspuns:

Cat castigi pe luna?

| Andrei200202 explică (pentru Lukasssz):

1500 net+ bonuri

| Yuoia a răspuns:

Dar ce salar ai de vrei sa imprumuti 2000 lei?

| Andrei200202 explică (pentru Yuoia):

2000 lei pe luna dar am nevoie acum repede, as vrea si 10.000 lei daca s-ar putea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica tu vrei 200 milioane lei vechi? Ce ai datorii la păcănele, tu si nenea Lis laughing doi nebuni.

| Andrei200202 explică (pentru anonim_4396):

2.000 lei

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andrei200202):

Stai sa intelegem tu vrei 20 milioane lei vechi, nu 200 de milioane?

| Andrei200202 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, 20 milioane. Nu 200.