| Anonimouse25163 a întrebat:

URGENT! Am o problema si nu stiu ce sa fac. Eu am o pagina pe Instagram si nu stiu de ce am primit un mail de la o firma Poppy Aparell, si titlul se numeste Paid Instagram Opportunity adica ocazie plătită de Instagram si ma intreaba daca vreau sa devin sponsor cica pentru fiecare vanzare imi dau 30 % din profit de ex daca am 20 de vanzari a cate 20 de dolari fiecare cica profitul este de 50 % si imi ofera 60 de dolari. Cica vor sa devin afiliat si chestii din astea. Acuma nu stiu ce sa fac imi e sa nu fie vreo firma fantoma sau vreo farsa. Astept parerile voastre sa le dau astora un raspuns cat mai rapid. Si daca ma puteti ajuta cam cum sa formulez raspunsul. Multumesc!

3 răspunsuri:
| AnetteBurnier a răspuns:

E prea periculos, Instagram e o platforma doar, eu zic sa nu risti. Totusi daca iti doresti cu adevarat, spune le sa ti dea detalii. Si dupa asta probabil vei lua o decizie

| Lilithium a răspuns:

Vezi cati urmaritori are pagina si a vezi la tag daca sunt si alte persoane care colaboreaza cu firma. daca e o farsa sau cv de genu spune-i pur si simplu ca ii multumesti de propunere dar nu esti interesat.