| MisaPyon a întrebat:

URGENT! Buna, am 15 ani, sunt din Bucuresti si caut un part-time job dar care sa fie bine platit.Sunt dispusa sa lucrez atat in domeniul urban(ex.:impartit pliante) cat si in domeniul la domiciliu(trimit mail-uri etc). Multumesc! Ofer funda pentru cineva care chiar ma poate ajuta sa-mi gasesc de lucru

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Part-time și bine plătit, nu sunt doi termeni care merg bine împreună, de fapt, în ziua de azi, nici plătit nu mai este un termen foarte utilizat laughing
Iar la împărțit pliante, nu se fac bani, nici dacă stai de dimineața până seara.
În plină criză economică, cu rata șomajului tot mare, șansele de a fi disponibile locuri de muncă pentru minori, tind spre zero.

| andrabis a răspuns:

Buna, vrei sa devii reprezentant la o firma de cosmetice? id meu bani0_00 te astept