| AnnaAstery a întrebat:

URGENT! Vreau sa fac un imprumur in banca de 4.000 lei (40 mil.) Am un salariu lunar de 1.600 lei si vreau un imprumur de nevoi personale (am peste 18 ani) Imi puteti da un sfat.o banca accesibila sau imi puteti spune ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti uita pe finzoom.ro, alegi credit de nevoi persoanale, introduci date in tabel si iti da toate bancile care acorda astfel de credite, incepand cu cele mai convenabile. Numai bine!

1 răspuns:
| Paulhd98 a răspuns:

1.Cauta sa iti faci o prietena ce munceste
2. Spune-i sa ceara la lucru o adeverinta sau ceva de genul