| Colorgirl2 a întrebat:

Va rog ajutorrrrrrrrrr ce sa ma fac daca sunt prea bogatacrying

32 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Blonda.

| ombladon a răspuns:

Te trezesti laughing

| Afdsa a răspuns:

Te ştergi la c*r cu banii, câtă modestie... eu să fii fost în locul tău mă plângeam de "inteligenţa" pe care o deţin, nu de cât de gros este portofelul.

| Serendipity17 a răspuns:

Sa teeeeeeeee c**i bani cryingcrying

| Ralluca25 a răspuns:

Vrei să scapi de bani? rolling on the floor)
Tu cred că nu ști valoarea banului frate! Alții nau și tu vrei să scapi. rolling on the floor) Foarte tare!

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Asta trebuia bagata la T/A.

| AndutzaAndu a răspuns:

Du-te pe Lună și fă-ne cu mâna de acolo.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ne mai dai si noua din ce ai tu...sau dai la oamenii saraci

| CrazyTeenager a răspuns:

Imparte cu altii laughing.

| CautNume a răspuns:

Eu cred ca n-ai nici 2 lei si de aia spui ca esti bogatalaughing

| CautNume a răspuns:

Bine zis.bogata in prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa lasi trollingul.

| BlackVeil a răspuns:

Poti sa-mi dai mie banii tai, ca n-am cu ce sa platesc chiria si raman pe drumuri.

| Yep a răspuns:

Sa-ti cumperi buda de aur.

| LoliTa_7237 a răspuns:

Sti cum facem...ks nu fie prea greu portofelu` imi dai mie 95% din el.si u ramai cu restul si...d restul` iti cumperi niste bomboane:X

| HoneyCocaine a răspuns:

Iati juma' de creier si o viata.

| Anonymus3000 a răspuns:

Vezi ca pe TPU se face o reclama la unicef doneaza si tu acolo toti bani si gata sau doneaza cuiva care n-o sa faca ca tine spunand ca e prea bogata

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Mdaaaa... taicato' ii gutza sau vreun alt manelist?

| TFK a răspuns:

Arunci tot pe fereastra...ce necazuri au uniilaughingDoamne fereste ce intrebari pun unii...

| TFK a răspuns:

Am vazut eu pe TPU multe intrebari dar asta-i cea mai tarerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrepet:ce intrebari pun uniirolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| MariA00 a răspuns:

Frate, da' cati ani ai? (10?) Numai copii aia mici se dau mari si spun ca sunt prea bogati, ca ei au nu stiu ce si nu mai stiu cate. M-am saturat de oameni ca astia. Si acum nu trebuie sa ne iei drept niste sarantoci. Numai bine!

| DanielW a răspuns:

Doneaza-mi mie toata averea si scapi big grin

| bogdan14_5722 a răspuns:

Da-mi jumatate din banii tai

| TheHoRror a răspuns:

Asteapta sa vezi un porc care zboara, dar fii atenta pentru. ca ai sanse sa-ti cada porcul in cap si sa nu-l vezi SUCCES

| Alecsa4u a răspuns:

Vai tu! hai sa ne dam mari.esti bogata in bani sau in prostie?!laughing

| alex_1645 a răspuns:

Fi darnica, poti sa incepi cu mine!

| KillSuckers a răspuns:

Daca esti fericita bogata, ramai bogata. Daca nu imparte-o cu altii care chiar au nevoie.

| Anisia13 a răspuns:

Sa mai dai si la altiilaughing

| LoveInside a răspuns:

Ce O_o cred ca glumesti:O

| Gellyfish a răspuns:

No comment