| Arrum a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti daca exista o metoda legala de a face bani pe internet? Si cam care ar fi ea.Am incercat orice dar am luat numai tepe si m-am saturat sa mai bajbai cautand o posibilitate de a face bani pe internet.
Nu conteaza daca va trebui sa muncesc din greu dar macar sa fie adevarata.
Dau funda persoanei care ma ajuta sa gasesc cu adevarat o metoda de a face bani pe internet legal.

4 răspunsuri:
| UrsuPolar a răspuns:

Videochat daca arati bine.
Video chat daca esti deformat/deformata.
Daca esti normal/a, mai greu...

| alex951 a răspuns:

O metoda buna de facut bani este poker dar trebuie sa stii sa joci sa nu pierzi bani si mai trebuie sa ai peste 18 ani

| Macovetchi_Octavian_1991 a răspuns:

Http://bani-pe-net.com - autorul propune doar metode verificate. Eu folosesc http://bani-pe-net.com/vanzare-de-fotografii/ pentru ca e ceva simplu și nou si primesc nu mulți dar constant. Plus ca toți aven telefoane performante si putem face o poză. Cu atit mai mult ca nu trebuie sa instalez nimic prin telefon

| celia2005 a răspuns:

Da.eu sunt in network marketing.Contacteaza ma pentru detalii. 0722254466.