| ancutarusu03 a întrebat:

Va rog raspundeti va rog s\din suflet mie imi place sa fac prajituri torturi. si m-am gandit ca pot face prajituri pentru ocazie! voi ce ziceti este o idee buna? si asa cistig si niste bani

2 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Iti trebuie o autorizatie pentru asta.de fapt mai multe de la medicina, de la primarie si torturile trebuie sa nu numai gustoase si estetice.succes la prajituritongue

| adrianamaria20 a răspuns:

Daca vrei sa castigi niste bani de ce nu incerci sa devi reprezentant oriflame? eu sunt inscrisa din ianurie si imi raman 1 mil jum-2 mil la fiecare comanda. daca vrei sa te ajut vorbim mai multe pe oriflame_ady te pup