| mimimimi039 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cateva propuneri de imbunatarile a unei firme de cablu tv si internet!

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sa-si plateasca mai bine angajatii, profesionistii.

| darrio2007 a răspuns:

Adica noi iti dam niste idei iar tu fugi la o firma de cablu tv si internet si le propui ca fiind ale tale, nu?
Plagiat.

| mimimimi039 explică (pentru darrio2007):

Nu,nu fac asta
Nu-mi asum ideeile altora dar am tema la scoala despre asa ceva si de asta am nevoie de cateva idee pentru imbunatatirea unei firme de cablu tv si internet

| darrio2007 a răspuns (pentru mimimimi039):

Problema este ca ce vrei tu este o tema scolara. Care nu se rezolva pe acest site. Sorry!

| mimimimi039 explică:

Poate ai dreptate laughing)

| AcelTipMisto a răspuns:

Nu vreau

| mimimimi039 explică (pentru AcelTipMisto):

Ok...
Atunci daca nu vrei sa ma ajuti ...nu o face...nu esti obligat