| adrian2326200 a întrebat:

Va Salut. Cunoasteti o companie buna care angajeaza part time, remote, in tot ce tine de domeniul online?(Operator pc, Operator introducere date, Wev design, Video editing, Photoshop);
Am cautat pe ejobs si pe bestjobs dar dureaza o vesnicie pana cand angajatorii vizualizeaza cv ul, si am nevoie urgent de un loc de munca part time sau full time cu program flexibil din punctul de vedere al zilelor.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi si pe LinkedIn.
insa iti dai seama ca nu te va angaja nimeni de azi pe maine.

| Osneros a răspuns:

Ce știi să faci?

Pentru găsit job-uri recomand LinkedIn (și recruiteri) și site-ul companiei care te interesează.

Ceva flexibil dpdv al zilelor mă îndoiesc serios că ai să găsești.

| adrian2326200 explică (pentru Osneros):

Pai stiu sa fac toate lucrurile enumerate in intrebare.

| produse22snep a răspuns:

Păi, eu am 14 ani și lucrez la compania Snep, promovarea produselor (pe rețele de socializare, în viata de zii cu zii).
Sunt foarte multe beneficii ale acestei munci. Eu sunt la început și caut persoane cu care sa colaborez. Dacă ești interesat lasa-mi un mesaj pe Instagram (sorinaaa.snep) și îți voi da mai multe detalii. Eu zic ca merita încercat, nu ai nimic de pierdut.