| Akxkkckx a întrebat:

Va salut! Legat de monedele de pe tiktok din cufere,merg mometizate, pot sa le transfer în bani?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

NU se pot transforma in bani!

pe scurt :

"Monedele sunt articole virtuale care pot fi achiziționate de utilizatorii Platformei („Monedele"). Monedele pot fi utilizate numai pe Platformă pentru a activa sau accesa alte articole sau servicii virtuale care pot fi puse la dispoziție periodic pe Platformă („Articole Virtuale")."

poti citi complet despre aceste monede virtuale aici : https://www.tiktok.com/legal/page/global/coin-policy-eea/ro