| Angeloxoxo a întrebat:

VA SALUT PE TOTI! Vreau si eu niste idei de bussines, eu locuiesc in SUA si n am nicio idee cu ce afacere sa incep. Numai bine!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi si tu ce merge pe acolo, daca tot locuiesti in SUA.
Acum ce invarti? Mori de foame?

| Violleta2022 a răspuns:

Asta numai tu poti sti, ca noi nu avem habar ce merge in orasul/ suburbia sau satul unde locuiesti tu.
Depinde si de cate sute de mii de dolari iti poti permite sa investesti, ce profesie sau calificari ai tu samd.

| mODIN a răspuns:

Daca nici macar nu ai idee, mai bine nici nu incerci

| LisaJulie a răspuns:

Nu ai menționat in ce oraș locuiești? In principal un restaurant sau magazin poți sa faci! In SUA nu e atâta birocrație și îți poți începe ușor o afacere

| KovacsB a răspuns:

Fabrica de avioane

| cristimanul88 a răspuns:

Real estate