| Bubuletz a întrebat:

Vand aparat foto digital Genius G-shot D 612 cu camera foto de 12 mp disponibil la pret de 250 Ron in stare foarte buna. http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:15&biw=1024&bih=546 >---imagine. Lasa e-mail si iti voi trimite poze si restul componentelor.

Răspuns Câştigător
| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a răspuns:

@zapacel. pai cel mai probabil pentru bani. posibil sa mai aiba si alte apoarate de fotografiat si nu are ce sa faca cu atatea laughing parerea mea. happy

1 răspuns:
| zapacel a răspuns:

Daca e in stare f. buna atunci de ce il vinzi?