| IceCreamDoll a întrebat:

Vand postere diverse marimi (normale si mega-postere) la pretul de 2, respectiv 3 lei cu artistii momentului(Lady Gaga, Zac Efron, Justin Bieber, Robert Pattinson) si multi, multi altii. Preturile se pot negocia la fata locului. Rog seriozitate!

9 răspunsuri:
| IceCreamDoll explică:

Esti din Iasi? Anuntul e inca valabil, doar ca pretul s-a modificat ( 50 bani cel mic si un leu cel mare). Daca te intereseaza da-mi un mesaj privat.

| Alecsandraa97 a răspuns:

Din ce localitate esti? Poti sa le trimiti si cu posta?

| SelenaGomez_1698 a răspuns:

Eu as vrea dar unde stai?

| NoPersonMe a răspuns:

Sunt si eu interesta!

| halooha a răspuns:

Zi-mi de unde esti vreau neaaaparat cu lady gagaaaaaaaa

| PrayForGaga a răspuns:

Mai este valabil?

| IceCreamDoll explică (pentru PrayForGaga):

Da, mai este valabil. Daca esti interesata lasa-mi mesaj privat.

| PrayForGaga a răspuns (pentru IceCreamDoll):

Si pentru posterele cu Lady Gaga?

| IceCreamDoll explică (pentru PrayForGaga):

Da