| IceCreamDoll a întrebat:

Vand reviste Bravo la pretul de 50 bani, reviste Popcorn la pretul de 1 leu, postere diverse marimi (normale si mega-postere) la pretul de 50 bani cel normal si 1 leu mega-posterul si o bratara cu tinte la pretul de 3 lei. Posterele sunt cu artistii momentului (Zac Efron, Robert Pattinson, Lady Gaga, Justin Bieber, Miley Cyrus, trupe rock si multi, multi altii). Preturile se pot negocia. Preferabil (nu este obligatoriu) potentialii cumparatori sa fie din Iasi! Rog seriozitate!

9 răspunsuri:
| iccabelldia a răspuns:

Sunt din iasi si as vrea niste poste cu tokio hotel si miley cyrus depinde sa le vad. daca mai sunt valabile da-mi add la id deea_jupy

| iccabelldia a răspuns:

Eu sunt din iasi si as vrea niste postere

| Damasc a răspuns:

Este asa cum se spune pana la urma, criza ne-a lovit pe toti straight face

| CrazyGirl2 a răspuns:

Eu as cumpara de la tine da is din jud cluj... poate reusim cumva sa ne intelegem... daca vrei lasa msj cu idul

| Aceeasieu a răspuns:

Pacat ca nu sunt din iasi
straight face

| davidpopescu123 a răspuns:

Pai daca sunt din alt oras cum facem?

| Geo_5638 a răspuns:

Ceva playboy nai pacolo

| Radulescu_Oana_1997 a răspuns:

As vrea si eu

| Radulescu_Oana_1997 a răspuns:

Chiar sunt interesata sa achizitionez ceva. ai cumva facebook? cred ca am comnica mai usor