| GEOK_6461 a întrebat:

Vand skateboard, detalii la ady_unyku 45 lei negociabil

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Atotstiutorul a răspuns:

Vand ecluza 2 bucati cartier rezidential, vand aripi de inger (reale) vand icre de scafandru (proaspete)

| GEOK_6461 explică:

Up,40 lei

| Chiuaua a răspuns:

Vand capac de wc 10 lei, vand tomberon 30 lei, vand izmene folosite 0, 5 lei, vand capac de canal 15 lei.

| GEOK_6461 explică:

Nimeni?

| Atotstiutorul a răspuns:

Hai ca imi e mila de tine iti dau 5lei daca platesti tu transportul pana in sighetul-marmatiei adresa pe privat dar sa imi zici daca vrei

| GEOK_6461 explică:

rolling on the floor)))) macar esti glumet ma laughing am dat 1 milion si u dai 5 lei?laughing

| Atotstiutorul a răspuns:

Bine 10lei ultima oferta,

| tymzo1 a răspuns:

Baga id baciu_timi11 si vb pe mess

| Reyskate99 a răspuns:

Skate rco? nu is bune de nimic il poti arunca la gunoi, un skate bun gasesti in skateshopuri si is mai scumpe da mai bune