| Stanca_George_1994 a întrebat:

Vi se pare mult un salariu de 13mil pe luna la o persoana care lucrează la o casa de amanet, ca vânzător, cu un program de la 10(dimineața) pana la ora 17(ziua) de luni pana vineri? Sau cât considerați ca ar merita?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vorbim de brut e putin avand in vedere ca minimul pe economie e 1450

| Sandu3 a răspuns:

Nu e in regula sa ti se dea doar 1300 de lei pe luna cand salariul minim pe economie e 1450. E ilegal ce fac ei.Sunt obligati conform legii sa-ti de a 1450 nu 1300.

| YouandI a răspuns:

Pare destul de ok.

| gd001 a răspuns:

Este acceptabil avanf in vedere ca nu se lucreaza in weekend si probramul este de 7 ore. Probabil as accepta.