| Logan55 a întrebat:

Vrea cineva sa faca bani pe net? Nu sunt genul care sa spuna "faci 100$ pe zi" cu metoda mea faci maxim 50$ pe saptamana, asta cu putina munca.

V-am spus, fara putina munca nu faceti prea mult, max 1 dolar zilnic, dar daca vreti mai mult trebuie sa va dati interesul.

Daca vreti dovezi de plata si sa va inscrieti lasati adresa voastra de e-mai.

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fii mai explicit!

| davidwarner a răspuns:

Trebuie sa investesti ceva?
Lasa-mi mesaj sau scrie aici...

| CristiB93 a răspuns:

Cryss.cryss32@yahoo.com

| kasty a răspuns:

Sunt interesata, dar vreau mai multe informatii

| adyy95 a răspuns:

Teglasadrian24@yahoo.com

| dmnmrn a răspuns:

Banuiesc ca este vorba despre anumite site-uri de PTC (paid to click)
eu am incercat pe cateva insa la sfarsit, cand ajunsesem la suma minima de retragere, surpriza a sosit, nu am primit nimic.Asa ca atentie mare pe ce site-uri va inscrieti.

| adminutza a răspuns:

O.k, da-mi sa vad si eu, te rog; e-mail : s.sagetica@yahoo.com

| Logan55 explică:

Pai nu am cum sa fiu mai explicit pentru ca sunt 3 metode, lasati id si va explic.

| 378444 a răspuns:

Dciolpan@list.ru