| comsacodrut a întrebat:

Vreau sa imi confirm contul de youtube printr-un mesaj text.Nu scrie nimic ca se percep tace in euro sau altceva.Dar as vrea sa fiu sigur.Se percep taxe cand vrei sa iti confirmi contul youtube?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu, nu vei plati nimic. Pune numarul cu incredere, ei iti vor trimite prin SMS la acel numar un cod pe care-l bagi acolo si asta e.

Bafta!

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Nu

| j1NNNx a răspuns:

Nu, daca confirmi contul de pe youtube este 100% gratuit. Confirma-l fara grijiwinking