| calin123456 a întrebat:

Vreau sa imi cumar o masina de teren, vreo indee unde pot gasi ceva ieftin?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

In Afganistan, Irak, dar si un tarile din fosta URSS.
Daca criza economica se va intensifica, si de la US Army devil

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Vazusem niste suzuki... vitara, samurai... la mana a doua... cu vreo 2000-2000 si ceva de euro...
Gasesti pe www.bestauto.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieftina...hmm,pai iti iese ieftina dar ai facut socoteala cat te duce un cauciuc, ca sa nu spun toate 4. o toyota ieftina din 2006 cu 230000km te duce cam la 7000 euro, adevarul ca este ieftina, e full... dar crezi ca merita...

| anonimvirtual89 a răspuns:

Cauta prin targurile de masini la mana a doua acolo gasesti de la 2000 d euro in sus ...am un prieten care si-a luat suzuky q 2500 euro inscrisa tot