| dolceromania a întrebat:

Vreau sa investesc intr-un solar de flori rare,pe moment nu am banii in investitie, primesc o suma abia in August anul acesta, vreau sa pun mai repede afacerea pe picioare si caut investitori.Se ofera cineva?

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Dragnea si ai lui promiteau 3000 de euro pe an pentru cei ce detin solarii happy.

| dolceromania explică (pentru cristi202):

Eu inca nu-l detin si nu astept sa-mi dea ceva guvernu.

| cristi202 a răspuns (pentru dolceromania):

Daca e sa astepti bani din partea cuiva, fie guvern, fie oameni, din experienta iti zic ca sansele de a primi sunt foarte slabe. Cred ca va trebui sa astepti pana ce vine vara, cand vei avea de primit suma de care ziceai.

| dolceromania explică (pentru cristi202):

Ideea era ca un nou investitor sa poata contribui si cu materiialele necesare.