| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cum sa procedez ca sa imi gasesc de lucru in Italia.

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

In primul rand trebuie sa te interesezi de serviciul pe care vrei sa-l ai.trebuie sa mergi apoi la fata locului ca sa te interesezi despre actele care iti ttebuiesc apoi; la interviu trebuie sa fii cursiva si sigura pe tine si cam asta e tot din ctae stiu eu.

2 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

adica?
pai trebuie sa sa stii unde vrei sa mergi mai exact ce vrei sa cauti etc etc (( da crede-ma nu prea e momentul de a cauta ( lucru in momentul acesta daca vrei ti trimith siturile cu agentiile care ofera de munca pe aici problema e ca, cind te prezinti cu CVul multe ti zic nu mil lasa ca suntem plini pina in lina cutare ( e un moment nasol (( acum (( din pacate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa stiu cum sa procedez ca sa imi gasesc de lucru in Italia.