| MariusDeejay a întrebat:

Vreti un site jucan-d jocurile pe acest site sa faci banii? http://www.prizee-jackpot.com/? parrain=4d09d0d10e087c2f3e010000

va inscrieti si jucati bafta :D

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ce vrajeala ne bagi, chiar ca esti prost.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Da acum si castig miliarde daca ma joc ce teapa hai sa dau informatii despre mine aiurea ca sa ma caute toti prosti mnu?

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Are vreo legatura cu originalul Prizee? Ca vad ca sigla Prizee e aceeasi straight face.

| DodyD a răspuns:

Am si eu o propunere pentru cei care vizualizeaza acesta pagina.Sigur ati vrea un Iphone 4 16 Gb gratis sau 20 euro / prieten inscris pe un site gratis.Intrati pe www.appleiphone4forfree.blogspot.com si aflati cum.E CHIAR PE BUNE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici o ''vrajeala" cum zic altii. Eu am retras de pe acest site si inca mai joc.

| MariusDeejay explică:

Da dc ma faci prost? de unde sti ca e vrajeala?