| dalvvip a întrebat:

Yo. Vreau să-mi fac un mic (cazino) pentru poker, de câți bani (euro) am nevoie? (Masă amenajare tot.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu acte în regula, firma la intrare, impozit și tot dichisul sau doar așa în joaca

| minrest a răspuns (pentru sierra1):

Aia nu ar fi joaca, ar fi un cazinou ilegal, un delict foarte grav.

| dalvvip explică (pentru sierra1):

Eu sunt în Republica Moldova, vreau tot legal. Oare s-ar putea de făcut aşa ceva?

| sierra1 a răspuns (pentru dalvvip):

Sigur că s-ar putea dar nu cunosc legislatia din Moldova

| MihaiNicu23 a răspuns:

5000 de euro cel putin plus multe alte acte.

| ziftode a răspuns:

Ai nevoie de un inel
si "subalternii" (sper din tot sufletul ca simti ghilimelele), sa iti spuna "Don" sau "Capo"
stiu, urmatoarea intrebare va fi: cum pot sa ajung "Il Capo di tutti Capi?"
rolling on the floor

| minrest a răspuns (pentru ziftode):

Adica ai nevoie de un inel, care sa fie pupat. Cum iti spun baietii e secundar, ei iti spun cum stiu ca iti place.

| ziftode a răspuns (pentru minrest):

Dar pentru ce credeai tu ca trebuie inelul?!?
... perversule rolling on the floor

| minrest a răspuns (pentru ziftode):

Mi mi-a placut mult cum ai zis, si am sintetizat.