| MiraZyauj a întrebat:

Ziceti-mi o metoda buna de facut bani in scoala! La 14 ani!

Răspuns Câştigător
| Alya16 a răspuns:

Pai poti sa faci diferite acesorii, sau portrete daca ai talent sau desene.sau pur si simlpu daca un coleg de-al tau nu si-a facut tema la ceva eu poti da tu dar pe bani

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Poti sa ciordesti sau sa ceri taxa de la copiii mai mici. Poti sa fii pestoaica pentru elevele mai mici. Glumesc, nu poti sa faci bani in scoala. Nici in afara scolii nu prea poti la 14 ani.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasa metodele de facut bani, dar metode de a lua note bune nu te interesează? Ce numai bani ave ti in cap, pustanilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite e cam complicat sa faci bani la asa varsta..marog daca tot se intampla asta nu vei castiga cum iti imaginezi dar nu ai dreptul sa faci asta in scoala.

| Adib123 a răspuns:

Cea mai simpla metoda e sa vinzi haine, gasesti pe undeva haine ieftine de firma si le vinzi colegelor de scoala.

| lepy706 a răspuns:

Poti, desigur gasesteti o activitate, a mea a fost de creator de jocuri si am inceput sa vand anunturi pe un joc mic, acum strang cam 50E/luna.
Bafta

| DenisCHW a răspuns:

Sa te faci diler de tigari, deoarece un pachet este 14 15 lei si tu vinzi la fir cu 1 leu profit 6 sau 5 lei! sper ca te ajutalaughing