| anonim_4396 a întrebat:

2 nume frumoase de fete, ma ajutati sa gasesc?

40 răspunsuri:
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna mie cele mai frumoase mi se par Rebeca,Raluca,Amanda, Dalia, Mia, Bella, Sarah si Emma sau te poti uita pe http://www.copilul.ro/nume-fete/ sper ca te-am ajutat.

| bubblegummy a răspuns:

Elisa sau Lorena happy

| Conner a răspuns:

Alicia
Mara

| Antoniia a răspuns:

Livia, Larisa, Martta, Clara, Ella, Denissa, Antonia, Gabriella, Flora, Carla, Reyla, Celine. Adela, Beatrice. sper ca ai din ce alege plizz fundita?

| LNK a răspuns:

Elena si Sabina.

| Zubermen a răspuns:

Carla si Carina

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Isabelle, Laura, Ariana

| Bristena a răspuns:

Buna!
Sincer, mie imi plac foarte mult numele de Andrada si Bristena. Sunt foarte deosebite si au o incarcatura istorica superba love struck
Sper ca te-am ajutat!

| 010123 a răspuns:

Corina,Matilda,Teodora,Minodora,Stefania,Miruna,Anastasia,Mirabela,Alice,Mandy,Bianca,Loredana,Miriam.

| Raduta_Florin_1998 a răspuns:

Codruta,miruna. funda?