PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Acum, ora 20, 09, a inceput un film cu Gheorghe Dinica si Amza Pellea, pe Pro Cinema! Vizonare placuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inspirat de romanul lui Victor Ion Popa "Velerim si veler doamne"Filmul se cheama Osinda.Pacat ca, pentru a nu plati drept de autor, a fost modificat si nu facut intocmai ca in roman...

4 răspunsuri:
| deleuandrei a răspuns:

Multumesc winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai traieste Paraipan? Era in stare grava in spital, da nu m-am mai uitat la tv ultimle zile si n-am imi auzit nimic. Aveti cunostinta cum mai e? S-au cam dus toti marii nostri actori, cei ramasi ii numeri pe degete. Naspa.

| Psihoyounger a răspuns:

Da, vizionare placuta. Gheorghe Dinica e un mare actor si ar trebui pretuit cat este in viata. Cand o vedeta mare este in viata, nimeni nu prea face reportaje despre ea, dar dupa ce moare, televiuziunile se intrec in "tristete".

Psihoyounger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multam!