| Rechin a întrebat:

Ador sa desenez. Daca stiti vre un curs care se bazeaza doar pe desen in creion(grafic) sau ceva asemenator va rog sa imi trimiteti link-ul.

3 răspunsuri:
| AndreeaCdr a răspuns:

Uite, daca vrei, intra pe www.desenatori.ro. Aici, desenezi orice vrei tu, si poti primi comentarii. Daca esti talentat la desen, poate ajunci printre cei mai talentati desenatori de pe acest site!
Sper ca te-am ajutat! Numai bine!:)

| ana1612 a răspuns:

Ei bine stiu doar site-ul www.desenatori.ro... sper sa ai mult noroc! bafta! iti tin pumnii! :)