| Burcix a întrebat:

Am citit zilele astea winnetou 3 volume. poate cinea sa ma lamureasca de ce exista si volumul 5 si daca testamentul lui winnetou face parte din acest ciclu sau este o opera separat de winnetou.va rog mult care stiti spuneti-mi ca sunt bagat in ceata.

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Acele 3 volume sunt impartite in mai multe parti, pe care unii editori le editeaza in carti diferite pentru a castiga mai multi bani happy Banuiesc ca ai acele trei volume de la Adevarul. Acelea le am si eu.