| iuli000 a întrebat:

Am pe cineva care maine implineste ani si vreau sa-i scriu ceva dar nu stiu ce. ma ajutati? va rog sa o luati in serios. cel mai frumos mesaj primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Liiia7 a răspuns:

'LA MULTI ANI" Eu iti doresc iubire.O viata minunata si multa fericire sa nu plangi niciodata, sa nu stii de necaz sa fii mereu frumoasa si dulce ca sanu cunosti durerea si nici amaraciunea sa ii respecti pe toti, sa te respecte lumea, familia sa-ti fie frumoasa si unita sa nu ai vreun motiv sa fii nemultumita, sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani, iar eu te las zambindu-ti un sincer LA MULTI ANI!
De ziua ta eu nu-ti pot da decat ganduri bune si rugacini catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale. LA MULTI ANI cu toata dragostea.
Nu stiu daca Dumnezeu i-a inzestrat pe toti cei nascuti intr-o astfel de zi sfanta cu un suflet mare, cu bunatate, marinimie, iubire, etc., dar pe tine a revarsat, din beljug, foarte multe daruri. Ramai tot asa si sa aduci si colegilor actuali bucuria pe care ai adus-o in inimile fostilor colegi. La Multi An
Sa ai o zi plina de soare, lumina sa te inconjoare, cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie, prosperitate, viata lunga, impliniri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI!
La Multi Ani si fericire! Iti doresc multa pace, sanatate, dragoste si iubire. Domnul sa te aiba in paza. La Multi Ani!
Nu stiu daca Dumnezeu i-a inzestrat pe toti cei nascuti intr-o astfel de zi sfanta cu un suflet mare, cu bunatate, marinimie, iubire, etc., dar pe tine a revarsat, din beljug, foarte multe daruri. Ramai tot asa si sa aduci si colegilor actuali bucuria pe care ai adus-o in inimile fostilor colegi. La Multi Ani!
La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea

La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea De ziua ta, sa stii ca eu Nu voi uita sa te salut, O floare sa-ti trimit mereu, Iar langa ea si un sarut!
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca Inima sa-ti infloreasca. Sa-ti de-a Dumnezeu sanatate Bucurie, prosperitate, Viata lunga si succese De lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI!
La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea
Ca apele de primavara ce trec navalnic spumegand, frumosii ani ai vietii tale, se duc si nu se mai intorc NICICAND. LA MULTI ANI!
Sa-ti fie soarta foarte curajoasa si norocoasa ca acesti 17 trandafiri, sa-ti surada zambetul pe buze, iar la anul sa mai adaugam inca un trandafir frumosullui buchet!
De ziua ta, sa stii ca eu Nu voi uita sa te salut, O floare sa-ti trimit mereu, Iar langa ea si un sarut!
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca Inima sa/ti infloreasca. Sa/ti de/a Dumnezeu sanatate Bucurie, prosperitate, Viata lunga si succese De lume sa nu/ti pese. LA MULTI ANI!
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el s-a infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei care sunt deja in buchet. La multi ani!
A mai trecut un an. Inca o floare apare in gradina vieti tale. Sper ca ea sa fie un trandafir incantator si fara spini. Sper sa iti aduca zambetul pe buze, sa-ti aline tristetea si grijile si cand te vei uita la ea sa simti ca esti inconjurat de persoanele care te iubesc. Fie ca acest an sa fie plin de inpliniri, fericire, sanatate si multa, multa dragoste si intelegere, iar norocul sa te urmeze oriunde. La multi ani! Sa ai o zi frumoasa!

1 răspuns:
| kissuletzz a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau si ar fi un prieten de-al meu mesajul ar fi amuzant dar si frumos.eu i-as scrie:Heyy, sti mi-am amintit ca maine este ziua in care ingerasul dragalas de-a colo de sus te-a trimis pe tine la noi, n-as vra sa sune ca o simpla urare de "la multi ani "asa ca iti voi spune, de x ani mi-ai fost alaturi la bine si la rau de x ani ne certam si ne impacam de x ani ne batem joc unul de altul(mai bine zis amandoi de altii), si de x ani am aflat ca orice s-ar intampla am un prieten adevarat.as vrea sa\ti spun la multi ani deoarece vreau ca si peste 20 de ani sa-ti trimit un mesaj pe care sa scrie de x+20 de ani ne certam, ne batem joc.Eu asa i-as scrie, dar eu stiu mai baga si tu de la tine(funda?)