| diana07 a întrebat:

Am un medalion de argint. si vreau sa-i lipesc poze in el ...cu ce pot sa le lipesc pozele dar sa nu strik medalionul si eventual sa pot sa le deslipesc? help plzz big grinbig grin... fundita :*:*:*

Răspuns Câştigător
| laura1 a răspuns:

Cred ca poti folosi scoci pentru poze. E un scoci cu ambele parti lipicioase care nu dauneaza medalionului si cred ca le poti si dezlipi. De obicei se gaseste in orice librarie.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu scotch banda dublu adeziva. Este ieftina si foarte buna.
Succes!

| roxley a răspuns:

Cu un strat subtire de prenandez, de se pateaza foto nu dispera foto revine la culoarea initiala dupa uscare, se poate lacui pentru a preveni degradarea foto la apa cu lac pentru barci sau de care ai dar ai grija cum o faci sa nu sa se deterioreze.incearca pe o bucatica din foto ce o tai.