| Burcix a întrebat:

Am un timbru triunghiular.pe care scrie 1926 Guatemala.am cautat timp de doua zile pe internet si nu am gasit absolut nimic.am gasit acelasi timbru doar ca varianta normala nu triunghiulara.ma poate ajuta cineva sa imi dea o pista sau poate stie despre cine vorbesc?

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

O poza se poate cu acel timbru?

| Burcix explică (pentru AgathaRo):

Nu prea am cum sa fac poza dar iti arat varianta normala care am gasit-o pe net http://www.paperheritage.co.uk/articles/Guat-1886-ptgs.html