| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe Tvr1 un film de ceva timp si nu stiu cum se numeste. Este vorba despre o fata insarcinata pe care o paraseste la un mall "iubitul" ei. nu are unde sa mearga si se duce sa doarma, ascunsa in mall, fara ca nimeni sa stie. Dar un baiat o vede si o banuieste. Intr-o seara trebuia sa nasca si mall-ul era incuiat, baiatul sparge o fereastra si o ajuta, ea naste o fetita sanatoasa. Baiatul se indragosteste de ea (era bibliotecar, avea o sora bolnava, avea parul cret dar purta un fes) dar nu isi da seama... etc. etc. fata sta la o femeie car o ajuta. vine o tornada. moare un personaj dar ea supravietuieste. II face o poza fetitei sale care privea spre casa daramata si cu aceasta poza castiga un concurs. Fostul baiat ramane invalid pentru ca e calcat de un tren dar in final ea se casatoreste cu bibliotecarul care renunta la facultate pentru ea. pfffiu gata. va rog sa imi spuneti cum se numeste, daca stiti

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut filmu de doua ori este o lectie de viata pentru noi toti dar acum momentan nu imi amintesc cum se numeste, dar mi-a placut de tipa cara dormea in magazinu acela ca era corecta si isi scria pe un carnetel tot ce lua din magazin ca atunci cand va avea bani o sa ii inapoeze patronului, iar maicasa era o parsiva a lasat-o singura nu a venit sa o ia de la spital asa cum a promis ca o sa cumpere o casa cu bani fetei care ii daduse patronu magazinului, exceptional filmu l-am urmarit cu mare drag.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Where the Heart Is-Acasă în inima mea cu Natalie Portman şi Ashley Judd.Super film! http://www.imdb.com/title/tt0198021/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult. alsta era filmul. Acasa in inima mea :*:*