| americanu00334567 a întrebat:

As vrea o pagina cu magie adevarata mana formule si semne ritualuri vraji farmece si incantatii DAR SA PROVINA DE LA DUMNEZEU am gasit o pagina dar era (satanista) si am dat repede de acolo va rog spuneti-mi niste ritualuri provenite de la dumnezeu

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau dar probabil ai vazut prea multe filme. Nu exista magie. Exista doar oameni care pretind asta pentru a se imbogati. Daca vrei sa studiezi si sa lecturezi din zona ezotericului atunci iti sugerez carti scrise de bioenergoterapeuti (si nu numai). Sa ai insa impresia ca exista vraji care chiar functioneaza e destul de trist in conditiile in care suntem totusi in 2013. Nu fi naiv sau altii vor profita in viitor de pe urma ta. Informeaza-te si nu mai pleca urechea sau ochii la ce spun unii in gluma sau la ce pretind mai stiu eu ce site-uri. In fond, mai nou pe orice site intri esti informat ca ai castigat un Iphone 5...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Magia este doar satanista, in momentul in care cauti asa ceva, cauti un diavol care sa-ti cumpere sufletul. Dumnezeu ofera credinta, nu vrajitorii

| Spitz10 a răspuns:

Esti un retardat daca crezi in vrajilaughing

| anamariaiancu a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva

| Giaisteata a răspuns:

Vrajile(la oamenii normali ) sunt iluzii, doar El poate face minuni adevarate.