| jadir a întrebat:

As vrea sa cunosc fete/baieti cu origini asiatice in special chinezi pentru conversati (cultura, istorie, obiceiuri), cum as putea intra in posesia unor astfel de prietenii?

Răspuns Câştigător
| Saya a răspuns:

Pe livesmochawinking

3 răspunsuri:
| sensa a răspuns:

Cauta niste bloguri, forumuri pe care sa se afle astfel de oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poti sa vorbesti cu ei pe facebook eu chiar am cativa pe facebook unii sunt studetntii la o universitate din Coreea de sud care ii invata romana si care au venit in Romania nu sunt chinezi dar sunt coreeni tot asiatici oricum. Vorbesc chiar bine romana si sunt simpatici si poti sa vorbesti cu ei pe engleza daca nu intelegi ce zic. Sper ca te-am ajutat. Daca vrei numele lor cscrie-mi un mesaj.

| miradoniz a răspuns:

hee hee da, și eu ma întreb cum este posibil sa intri în "posesia" unor prieteni!hee hee