| RegeleRasului a întrebat:

As vrea si eu raspunsul la intrebarea : credeti ca a face o farsa unui profesor e un lucru rau?

Răspuns Câştigător
| Gabytza_5389 a răspuns:

Nu e rau. deloc. noi am facut multe farse. profesorilor buni laughing... daca profesorul este indulgent si bun. facetii nu o sa se superehee hee daca e rau mai bine o lasi pe alta data laughing

12 răspunsuri:
| Gabytza_5389 a răspuns:

Noi cand i-am facut gluma. i-am spus ca toata clasa a crezut ca face alta ora si nu si-a luat nimeni cartile. profu` suparat. Ma voi glumiti?! noi : nu, cum asa? el : cui ii e foame?laughing noi : noualaughing... el : hai sa mancam laughing

| darrio2007 a răspuns:

Depinde foarte mult cum gusta profesorul farsa.

| Holocause a răspuns:

Daca nu afla nu, dar sa nu il injuri ca asa e cam nasol XD

| iuddavali a răspuns:

Doi factori de analizat:
- profesorul - cat de accesibil este, cum a reactionat in trecut la glume
- farsa - "cat de farsa" e. daca e de prost gust, mai bine nu. daca e doar o subtilitate, hm, depinde de profesor.

| tomyk a răspuns:

Nuu dar depinde si ce profesor:daca il cunosti de mult timp iti dai seama ce om e(adica ii plac glumele/nu ii plac).In general ar trebui sa mai faci glume cu profi dar sa nu exagerezi si sa/i nu ii faci glume in fiecare zi oricat de vesel, bine dispus, glumet ar fii.Bye

| Deni4you a răspuns:

Nu mi se pare un lucru neaparat rau, dar ceva e cert:pentru profesor va fi alta treaba!

| Deyutza a răspuns:

Nu e un lucru rău, e amuzant; depinde şi de prof cum e, dacă e mai de gaşcă nu se supără şi se râde, dar dacă e mai comunist se supără şi scade şi note la purtare. Dacă e un prof nou mai bine nu face nici o farsă, nu stii cum va reacţiona happy

| MoMoScumpik a răspuns:

Pai,asta depinde de profesor.cel mai bun moment sa faci farse unui profesor, e intr-o excursie, iar profesorul respectiv sa-ti fie diriginte/diriginta

| anonima13 a răspuns:

Depinde ce fel de farsa

| Catafu a răspuns:

Depinde de farsa. daca e o farsa minora nu e un lucru rau.dar daca e o farsa mai.e ceva.

| errordanna a răspuns:

Nu, daca e facuta cu bun gust...

| N3ko a răspuns:

Depinde de profesor noi adica, clasa mea i-am facut unui profesor farsa cu palnia apa si banutul... tare