| friday a întrebat:

Asta nu e neaprat o intrebare, ci... o rugaminte mai bine zis.
Deci, daca sunt pe aici botosaneni (din Botosani) iubitori de animale, vreau sa va spun ca maine -sambata, 2 aprilie, si duminica(3apr.) in parcarea supermarketului Kaufland se desfaoara o campanie initiata de asociatia pentru.catei ADOR, cu sloganul "Ne e fomica, ne dai papica?" care are scopul de a strange donatii de mancare pentru catei care ulterior va fi oferita cateilor din asociatia mai sus-numita si nu numai.
Insa daca nu puteti ajuta astfel, e nevoie de asemenea si de voluntari pentru. a asista persoanele care vor sa doneze mancare si eventual sa imparta fluturasi.
Mai multe detalii gasiti aici http://www.asociatiaador.ro/......-detalii/, si v-as fi recunoascatoare daca v-ati implica chiar si in mica masura:D

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Daca iei un caine flamand si ii dai de mancare, nu te va musca, aceasta este cea mai importanta diferenta intre un caine si un om.