PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

ATENTIE Aradul, Carasul, si Hunedoara! Weekendul acesta, in Timisoara, in Parcul Rozelor, de la ora 20, 30, vor avea loc, vineri, sambata+duminica, cu intrare libera=gratuita! spectacole de opera: azi, Nabucco!

1 răspuns:
| marie a răspuns:

Ce frumos! de opera.pacat ca stau in slobozia, ca as veni la un astfel de spectacol! Minunat! celor care merg le spun o calduroasa Distractie Placuta! merita astfel de spectacole si daca sunt si cu intare libera, superb! Multa sanatate!happyPeace!

by M3lL@nYG&! RlL