| barcelonamessi a întrebat:

Auzi stie cineva daca diamantele de la comorile pamantului sunt adevarate?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Da sunt reale

4 răspunsuri:
| ank a răspuns:

Nu sunt diamante sunt pietre. pietre pretioase happy e o mare diferentawinking...si da, sunt adevarate

| Sin a răspuns:

Spune-mi si mie unde gasesti tu diamante veritabile cu 10 lei? Ca daca e asa ma duc si eu si-mi cumpar vreo 40-70 si nu mai muncesc toata viata! Si cred ca fiecare individ ar face asa daca ai putea sa cumperi diamante de la o taraba la un asemenea pret.

| IuliaAlexandra123 a răspuns:

Sa sti ca sunt realetongue
am si eu vreo 2 sau 3 numerethinking
si are dreptate ank
tonguesunt pietre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt adevarate