| anonim_4396 a întrebat:

Bah daca i sfarsitul lumi in 2012 mai are rost sa ne traim viata in societate.

13 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Daaa inca unul ca si tine trimite mass cu dedicatie speciala pentru fete, ca daca mai e putin si vine sfarsitul lumii, ce rost mai are sa mai fie atatea virgine? ia-uita-te la el...:-W

| sergiu25bc a răspuns:

Asa s-a zis ca vine si in 2000, si iata au trecut 9 ani de zile si inca nimic.Doar dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii.Sunt f credincios, dar asta nu inseamna ca devin preot.Merg la biserica in ce zile pot, ma rog pentru familia mea care a mai ramas adica fratele si tatal meu, si pentru mama mea acolo unde se afla ea.Stiu ca ma vede, sper sa fie alaturi de mine, in sufletul meu mereu va fi.In fiecare zi cand ma trezesc spun asa multumesc doamne ca si astzi m-am trezit, te rog sa ma feresti de orice rau, pina la sfarsitul zile.Si sera imi fac rugaciunile de multumire, si la final zic multumesc doamne pentru aceasta zi minunata, sper si maine sa fie o noua zi.Deci nu cred de anul2012, sau ce zic unii.Cand va fi sa mor eu mi-am facut datoria crestin fiind.Scuze ca am scris atit de multsad

auran
| auran a răspuns:

Gresit dupa ultimile cercetari tocmai in 2030 este sfarsitul lumii

| kh1ss a răspuns:

" bah" tu chiar crezi porcariile astea? daca nu iti mai amintesti... si in 2000 se zicea ca vine sf lumii... si n-am murit. dc crezi ca acum o sa vina sf lumii? pentru ca asa spun niste... oameni?

| moonY a răspuns:

Retrage'te tu in padure

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Societatea are atat de multe de oferit... Poate maine, la un colt de strada, cade o caramida, trece un smecher pe rosu, etc. Mai are rost sa te gandesti la 2012?

| gabrielutzu a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu lumea oricum se va sfarsi, nimic nu dureaza la nesfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi mai sunt 3 ani de trait,,, fa tot ce ti-ai dorit:tonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ti-a zis ca-i sfirsitu' lumii? Ai verificat din trei surse? Stii tu, ca la ziar, nimic nu-i de luat in seama daca nu este confirmat de trei surse.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze. Am uitat formula de incheiere "BAH".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Decat sa ne gandim la sf Lumii mai bine ne gandim la altceva : sa luam putin aer; sa facem ceva etc etc.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing lol daca e.hai sa ne bucuram de ea cat mai e timp asa ca...bafta laughing toamne laughing cate porcari ...2000 2001 2002 pana acum 2009 laughinglol

| tequilla a răspuns:

Nu va fi sfarsitul lumii atunci, ci doar se va produce o mare schimbare.incearca sa vezi documentarul esoteric agenda si vei afla mai multewinking